Συζητήσεις για τα νέα των KISS...

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By StratosAce
#22741 ειναι πολυ νωρις τωρα για να ξερουμε! ειπαν οτι ισως θα κανουμε εναν νεο αλμπουμ ο Paul,Gene και ο Tommy αρα αμα ειναι να γινει θα γινει πιο μετα..
Άβαταρ μέλους
By unholy
Ace_Nek έγραψε:KISS Alive! και τα ρέστα φαντάζομαι εννοείς. Πραγματικά δε βλέπω αλλιώς φως.

E ναι μόνο με επετείους για τα 125 χρόνια απ' το Alive! και 83.4 από Love Gun και πάει λέγοντας... :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23584 Από ότι φαίνεται δεν θα βγει τουλάχιστον τώρα το fighter. Το πρώτο εξάμηνο του 2014 κοντεύει και ουδένα αναφορά για νέο δίσκο. Οπότε όσοι το περιμένουμε θα μάθουμε νεότερα μέχρι το τέλος του χρόνου θαρρώ. Αν δεν μάθουμε τότε λε πουλ απλά.

Off topic:
Τι λέτε ρε σεις, να αλλάξω φώτο η μπα;
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
Off topic:
Μπορείς να βάλεις μια πιο πρόσφατη γιατί φαντάζομαι αυτή είναι παλιά
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
Ace_Nek έγραψε:
Off topic:

Χμμ ναι ίσως να έχεις δίκιο. Το ίδιο λεβέντης είμαι βέβαια με αυτές τις φώτο δεν αλλάζω ιδιαίτερα. Κάτσε να κάνει update το λάπροπ και το συζητάμε!
Άβαταρ μέλους
By unholy
Ace_Nek έγραψε:KISS Alive! και τα ρέστα φαντάζομαι εννοείς. Πραγματικά δε βλέπω αλλιώς φως.

Έτσι ακριβώς, KISS Alive 55, 70, κλπ κλπ
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
Ace_Nek έγραψε:
Off topic:

Off topic:
Τελικά δεν μπορώ να αλλάξω. Είναι διαστάσεις ποδοσφαιρικού γηπέδου οι φώτο μου:P μένω ως έχω λοιπόν :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23923 http://rockpages.gr/el/nea/item/1217-ne ... -tous-kiss
Πρώτον. Από τη μία η δήλωση του Gene ότι δεν θα έχει τόσο ενεργή συμμετοχή και δεν μπορεί να πηγαίνει κάθε μέρα στο studio είναι απίστευτα ντεκαβλέ. Αλλά επειδή ουδέν κακό αμιγές καλού....καλύτερα! Ο Παυλάρας πάντα ήταν ο κύριος συνθέτης των KISS (από πλευράς ποιότητας). Αντε να δούμε λοιπόν...
Επίσης γιατί ο συντάκτης του κειμένου χρησιμοποιεί πληθυντικό για την άποψή του; Για να της δώσει κάποιο κύρος; Αν εσάς δεν σας αρέσει το You wanted the best...εμάς ΜΑΣ αρέσει! (Για να το θέσω κομψά)
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23924 Χμμ... Θυμίζει Animalize και Crazy Nights η φάση. Αλλά μετά το 2016; Αργεί αργεί...
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#23925 http://classicrock.teamrock.com/news/20 ... -necessary

ο καθένας ότι θέλει λέει ..... ο πολστένλεη παντως λέει μην πιστεύετε ότι μπουρδες ακούτε .... αλλά μπορούσα να σας το πω και εγώ .. όχι πως θα με χάλαγε νέος δίσκος .. αλά οκ.. απο μια άπωψη εέχει καταντήσει χαλάστρα στα γεράματα ...

από την άλη τώρα.. κοιτάει τον εαυτό του και τα δικά του συμφέροντα και γούστα ..

και ( κατα την δική μου γνώμη ) , πολύ καλά κάνει κιολας ....

the sense is one.... νέο άλμπουμ γιόκ ///
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23926 Όσο και αν είναι πικρό και ξενερωτικό, οφείλω να ομολογήσω ότι έχει δίκιο. Ειδικά με τον τρόπο που το θέτει.
Από εκεί και πέρα, καλό θα ήταν να συννενοηθούν καλύτερα τα 2 αφεντικά πριν βγουν και κάνουν δηλώσεις. Αν και με αυτή τη δήλωση ο Stan δείχνει ότι έχει το πάνω χέρι. Σου λέει "Gene κόψε τις μαλακίες. Λες θα βγάλουμε δίσκο...αλλά για να γίνει αυτό θα πρέπει να τον γράψω ΕΓΩ".
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24132 Οκ τα τελευταία 3 χρόνια η φάση είναι "ναι θα βγάλουμε καινούριο δίσκο", "όχι δεν χρειάζεται να βγάλουμε καινούριο δίσκο" κλπ.
Δεν ξέρω που θα κάτσει η μπίλια, αλλά σήμερα (1/11/16) η φάση είναι ότι θα μπουν στο studio, δια στόματος Stanley.
Προσωπικά να εκφράσω ξανά την επιθυμία μου για ένα τελευταίο album από τους KISS, με τη συμμετοχή κάποιων παλιών μελών ή σε παραγωγή Bob Ezrin (ξέρω, I'm only Dreaming)...
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#24133 Φοβάμαι πατάτα #2 σαν το Monster. Μακάρι να κάνουν κάποια έκπληξη όπως αναφέρεις Χάρη αλλά μετά το στραπάτσο του Elder οι KISS το παίζουν safe με τη τακτική Meat and Potatoes. Θα δούμε, αλλά πραγματικά ένα album ακόμα σε στυλ Monster, πέρα από τη δικαιολογία για να βγούνε στο δρόμο, δε ξέρω τι έχει να προσφέρει...
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24134 Προσωπικά δεν θεωρώ πατάτα το Monster. Εχει 4-5 πολύ δυνατά κομμάτια.
Από την άλλη εννοείται ότι συμφωνώ ότι δεν έχει νόημα να βγάλουν "μια από τα ίδια", χωρίς να σημαίνει ότι χρειάζεται να ανακαλύψουν τον τροχό. Αλλά μπορούν με 2-3 κινήσεις να ιντριγκάρουν περισσότερο το μυαλό του κόσμου. Για να δούμε...
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#24135 Ελπίζω να μην λέγεται The last KISS γιατί θα είναι κλισέ περα για περα
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#24138 Τα λένε και άλλοι :)