Συζητήσεις για τα νέα των KISS...

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

By nickgr74
#23405 εδω συμφωνω με τον χαρη 1000% αφησε αναμικτα συναισθηματα η ολη φαση με λιγα λογια...
- peter το ξερουμε οτι εισαι ο μονος κατμαν(οχι της αννιτας πανια),δεν χρειαζεται να το λες δημοσια αυτο δειχνει οτι εισαι κομπλεξικος κ ας ΜΗΝ ΠΟΥΛΑΓΕς ΤΟ MAKE UP που σου ανηκε.
gene-με αφησε αφωνο!!!ο εγωιστης επειδηξιας...εβγαλε υμνους για τους αλλους...
ο τζην νομιζω αδικει τον εαυτο του με διαφορες μπουρδες...αλλα εδω του βγαζω το καπελο...
-ace-η καλυτερη ομιλια μεσα απο την καρδια του με τρελα και χιουμορ,πως να μην αγαπησεις αυτο το τρελοκομειο ασχετα με οτι εχει κανει ενας κ μοναδικος
-paul...τζαμπα μαγκας ας ελεγες πριν 2 χρονια και να μπουμε εμεις δεν θα παμε...
νομιζω οκ καπου το θαψιμο σε ολους ειχε κ σχεση με το βιβλιο να ανεβασει πωλησεις οπως εκαναν κ οι αλλοι 3..αλλα το παρακανε..
---------------------------------------------------------
κανεις δεν ειπε τιποτα για την ομιλια του tom morello μου σηκωθηκε η τριχα...
λες κ μιλαγε για ολο το kissarmy φοβερος!!!++++
-----------------
νομιζω οτι τους 4 δεν θα τους δουμε ποτε λαιβ εστω κ για 10 μερες περιοδεια..
ο πετερ δεν μπορει να βγαλει 2 ωρες συναυλια παει κοντα 70-...
ο ace πρεπει να χασει βαρος...φανταστητε αντικειμενικα πως θα ταν με αυτην την κοιλια στο κουστουμι..
ας αφησουμε την ιστορια να κλεισει οπως αυτοι θελουν αλλωστε εμεις απλα ακολουθουμε.
------------
σημειωση....ΣΤΑ ΖΩΑ..
δεν χιουχαρεις τον bruce τον απολυτο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ...
που ποτε δεν εχασε συναυλια η φερθηκε ασχημα σε καποιον.
ακομα κ στα expo,convection ειναι κυριος!!ουστ ρε ζωα...
το ιδιο κ για σινκερ δεν ειναι ΠΟΥΘΕΝΑς..
εχει ιστορια/βιογραφικο βαρυ σαν εγκυκλοπαιδεια...cooper,sabbath,ford,badlands,etc
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23406 Νομίζω είναι από τα λίγα topic που οι απόψεις μας συγκλίνουν τόσο πολύ. Σίγουρα το να παίζανε οι Original για τελευταία φορά στο Rock'n'Roll Hall Of Fame θα ήταν η ονείρωξη κάθε οπαδού αλλά είπαμε δε μπορούμε να τα έχουμε όλα. Θετικό σημείο ο λόγος του Gene και αρνητικό τα γιουχαρίσματα από ανεγκέφαλους. Ο Paul όπως έχω πει και νωρίτερα καβατζονότανε μία ζωή πίσω από τον Gene, που τα έλεγε πάντα χύμα και γούσταρε γι'αυτό, και αρχίζει να δείχνει πραγματικά τι πιστεύει και ποιος είναι. Ένα respect σε Tommy και Eric που αν δεν ήταν αυτοί εγώ προσωπικά δεν θα είχα δει KISS Live.
Άβαταρ μέλους
By Jimsolo
Ace_Nek έγραψε: Ένα respect σε Tommy και Eric που αν δεν ήταν αυτοί εγώ προσωπικά δεν θα είχα δει KISS Live.

Μα δεν έχεις δει Kiss live. Εχεις δει tribute to kiss live.
:lol: :lol: :lol: (Μαυρίλα για τσακωμό) :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
Jimsolo έγραψε:
Ace_Nek έγραψε: Ένα respect σε Tommy και Eric που αν δεν ήταν αυτοί εγώ προσωπικά δεν θα είχα δει KISS Live.

Μα δεν έχεις δει Kiss live. Εχεις δει tribute to kiss live.
:lol: :lol: :lol: (Μαυρίλα για τσακωμό) :lol: :lol: :lol:

Ο δεν βάζω λόγια.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23409 Tribute με Gene και Paul...δε νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23414 Mε αφορμή στο ότι αναφέρθηκε παραπάνω ο Paul, έχω να πω ότι όσο και αν τον λατρεύω σαν μουσικό και φωνάρα (κάποτε), μέρα με τη μέρα με ξενερώνει απίστευτα και έχει εξελιχτεί σε τριμάλακα. Ο Gene ήταν πάντα έτσι άρα και πιο true. Ο Paul μας το έπαιζε κυρία και τώρα έχει γίνει ο μαλάκας της υπόθεσης. Γιατί μωρή αρρώστια μας τα χαλάς?
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek

Ο Tom Morello τα λέει πολύ ωραία. Πραγματικός fan.