Συζητήσεις για τα νέα των KISS...

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23156 Κοίτα να δεις που περάσαμε πρώτοι! :shock:
Πάμε γερά ωρέ KISSARMY !
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23224 Και ναι λοιπόν είναι γεγονός!
Οι KISS ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εντάχθηκαν στον ανυπόστατο αυτό θεσμό...
Για την ιστορία οι μπάντες/καλλιτέχνες που μπήκαν είναι:Kiss, Nirvana, Peter Gabriel, Hall And Oates, Cat Stevens και Linda Ronstadt.
Οι KISS ήταν και πρώτοι στην ψήφο του κοινού με ποσοστό 17.22% (239.417)
έναντι 15.69% (218.155) των δεύτερων Nirvana.
Οι τρίτοι σε ψήφους από το κοινό Deep Purple έμειναν στην απ'όξω.
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
PsychoHarry έγραψε:Ακόμα δεν τον είδαμε,Γιάννη τον βαφτίσαμε...
Αποκλείει την κοινή εμφάνιση με παλαιότερα μέλη των Kiss στη σκηνή του Hall Of Fame ο Gene Simmons.
Κρίμας...
http://www.rocking.gr/news/Apokleiei-ti ... ons/17693/

Σαν να τα γυρνάει λίγο ο Gene.Μακάρι να γίνει,για τελευταία φορά,να φύγει το απωθημένο σε όσους το έχουν/έχουμε.Αλλη ευκαιρία να ξαναβρεθούν μαζί στη σκηνή δεν νομίζω να υπάρχει.
http://www.rocking.gr/news/Epanenwsi-to ... ss-/18480/
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23230 Ελπίζω να επικρατήσει η λογική και να γίνουν όλα όπως πρέπει...
Ο Gene το έθεσε καλά το θέμα...ελπίζω να δούμε εκτός από το τωρινό σχήμα και τον Ace αλλά και τον Peter....
Αυτό θα ήταν το ιδανικότερο για όλους τους οπαδούς (αυτό θέλω και εγώ να δώ)...
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
stefanos1999 έγραψε:Ελπίζω να επικρατήσει η λογική και να γίνουν όλα όπως πρέπει...
Ο Gene το έθεσε καλά το θέμα...ελπίζω να δούμε εκτός από το τωρινό σχήμα και τον Ace αλλά και τον Peter....

Λες να δούμε όλα τα εν ζωή μέλη (δηλαδή και Vinnie και Bruce) μαζί με Ace και Peter και ένα βίντεο αφιέρωμα στον Carr και τον St. John
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
alexakiss έγραψε:
stefanos1999 έγραψε:Ελπίζω να επικρατήσει η λογική και να γίνουν όλα όπως πρέπει...

Λες να δούμε όλα τα εν ζωή μέλη (δηλαδή και Vinnie και Bruce) μαζί με Ace και Peter και ένα βίντεο αφιέρωμα στον Carr και τον St. John

Αυτό με τη καμία!!! :roll: :roll: :roll: Μακάρι να δούμε Ace και Peter. To αξίζουν άλλωστε.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23233 Από kissonline: WE SPOKE WITH PETER TODAY
"We just spoke with Peter. Whatever ongoing issues, no way to not share in celebrating what we started 40 years ago."

2 γραμμές και τέλος. Αυτά είναι!
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
Ace_Nek έγραψε:Από kissonline: WE SPOKE WITH PETER TODAY
"We just spoke with Peter. Whatever ongoing issues, no way to not share in celebrating what we started 40 years ago."

2 γραμμές και τέλος. Αυτά είναι!

Το είδα στο Twitter. Πολλά υποσχόμενο.
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23245 Ace Frehley’s KISS Hall Of Fame Reunion Rules: ‘You Can’t Have Me And Tommy Both In Makeup

Το εν λόγω μήνυμα το διάβασα στο Twitter μου (επειδή είμαι φίρμα και έχω Twitter:P) Μάλλον δεν θα δούμε οριστικά ορίτζιναλ KISS στο HOF
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
alexakiss έγραψε:Ace Frehley’s KISS Hall Of Fame Reunion Rules: ‘You Can’t Have Me And Tommy Both In Makeup

Το εν λόγω μήνυμα το διάβασα στο Twitter μου (επειδή είμαι φίρμα και έχω Twitter:P) Μάλλον δεν θα δούμε οριστικά ορίτζιναλ KISS στο HOF

θα δούμε και θα παραδούμε .....
βέβαια δεν τολμώ καν να σκεφτώ για reunion tour άλλα καμιά συναβλία σε κανένα detroit δεν αποκλίετε ....
το μόνο που δεν θέλει ο Acε αν κατάλαβα καλά είναι να μην
είναι άλλος spaceman βαμένος στην σκηνή
αλιός βλέπω να έχουμε κάτι σαν την φάση που πλακονόντουσαν
οι Αις φρέλιδες στο phantom of the park .... :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
sakismandratzis έγραψε:
alexakiss έγραψε:Ace Frehley’s KISS Hall Of Fame Reunion Rules: ‘You Can’t Have Me And Tommy Both In Makeup

θα δούμε και θα παραδούμε .....
βέβαια δεν τολμώ καν να σκεφτώ για reunion tour άλλα καμιά συναβλία σε κανένα detroit δεν αποκλίετε ....
το μόνο που δεν θέλει ο Acε αν κατάλαβα καλά είναι να μην
είναι άλλος spaceman βαμένος στην σκηνή
αλιός βλέπω να έχουμε κάτι σαν την φάση που πλακονόντουσαν
οι Αις φρέλιδες στο phantom of the park .... :lol:

Δεν μπορείς να πεις όμως... Σε αυτήν την ταινία πέρα από την μάχη των Spacemen ο Ace δίνει ωραίο ξύλο (μην σου πω του ξεφεύγουν και μια δυο κανονικές μάπες) ειδικά στην φάση που κεφαλοκλειδώνει ταυτόχρονα δύο κακούς! Εκεί βάζει μίσος και φαίνεται!!! (Λες να φανταζόταν τον Tommy σε εκείνη την σκηνή; Να είδε 40 χρόνια μπροστά;)
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23251 Το ιδανικό θα ήταν κάτι σαν το Unplugged, όλοι οι KISS επι σκηνής, όμορφα και ωραία μια τελευταία φορά.
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
unholy έγραψε:Το ιδανικό θα ήταν κάτι σαν το Unplugged, όλοι οι KISS επι σκηνής, όμορφα και ωραία μια τελευταία φορά.

100% Σωστός
Άβαταρ μέλους
By admin
#23291 Σε λίγο καιρό αφού γίνουν όλα... θα ξεχαστούν.
Εμένα πάντως και χωρίς RNR hall of shame θα επιβιώσω...

Γι αυτούς είναι απλά μια ακόμη κατάκτηση....