Συζητήσεις για τα νέα των KISS...

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23296 Λοιπόν....στο θέμα του αν θα παίξουν με το original line up δεν έχουμε επίσημη ανακοίνωση αλλά τα πράγματα δεν φαίνονται και τόσο ελπιδοφόρα.
Επίσης ο Paul έκανε μια δήλωση που τα "χώνει" στον γελοίο αυτό θεσμό και λέει τα πραγματά με το ονομά τους.Επιτέλους μετά από καιρό δείχνει ότι δεν φιλάει κατουρημένες ποδιές.
http://www.rocking.gr/news/Sklires-koub ... ame/19149/
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
PsychoHarry έγραψε:Λοιπόν....στο θέμα του αν θα παίξουν με το original line up δεν έχουμε επίσημη ανακοίνωση αλλά τα πράγματα δεν φαίνονται και τόσο ελπιδοφόρα.
Επίσης ο Paul έκανε μια δήλωση που τα "χώνει" στον γελοίο αυτό θεσμό και λέει τα πραγματά με το ονομά τους.Επιτέλους μετά από καιρό δείχνει ότι δεν φιλάει κατουρημένες ποδιές.
http://www.rocking.gr/news/Sklires-koub ... ame/19149/

Αυθεντικός, σωστός, και μάγκας. Δεν κόλωσε να τα πει και δεν τον νοιάζει αν θα τον κράξουν οι συντελεστές. Εύγε από εμένα, και περιμένω μια ανάλογη δήλωση από Gene, σαν εκείνη που είχε πει πρόπερσι νομίζω, ότι σκέφτεται να αγοράσει τον θεσμό και να απολύσει την επιτροπή!
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23298 Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα του Paul...όσο για τον θεσμό στα καρύδια μας...όμως για τους μικρούς σε ηλικία οπαδούς ή φαν είναι ωραίο ότι μπαίνουν μέσα...εγώ ένα έχω να πώ.....ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ.............. KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS (είμαι τρελός μην με πιστεύεται αυτά που γράφω)........... και είπαμε...................................................................................... KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23299 Ο Ace έκανε δηλώσεις και όπως όλα δείχνουν δεν θα δούμε το original line up ούτε στο R N R HOF.
Κρίμα που κάνουν σαν γριές πουτάνες και δεν μπορούν να τα βρουν ούτε για αυτό. Ούτε για μία νύχτα,ώστε να παίξουν 2-3 κομμάτια για τους fans.
http://ultimateclassicrock.com/kiss-no- ... l-of-fame/
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23301 Προσωπικά αν όντως δεν τους νοιάζει όπως μας έλεγαν τόσα χρόνια είναι πιο τίμιο να
μην παίξουν καν με την οποιαδήποτε σύνθεση. Από την άλλη πολύς ντόρος για το τίποτα, πάλι ξεκατινιάζονται...Μέχρι να γίνει το οτιδήποτε κρατάω και μικρό καλάθι, τους έχω ικανούς να το κάνουν αυτό για να "σοκάρουν" και να εμφανιστούν τελικά με τα original μέλη.
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#23302 ακριβός αυτό ανακοινώσανε Λευτέρη ...
δηλαδή να μην παίξουν καθόλου ... αλλά κάτι πήρε το μάτι μου για
40 th anniversery world tour ... άρα μια χαρά

http://www.kissonline.com/

το θέμα hall of fame / shame / blame έληξε για εμένα

αυτό που με τρώει τώρα είναι το KISS 40th Anniversary worldwide tour
Άβαταρ μέλους
By unholy
sakismandratzis έγραψε: αυτό που με τρώει τώρα είναι το KISS 40th Anniversary worldwide tour

Αυτό ακριβώς, ελπίζοντας να περάσουν από Ευρώπη, γιατί δυστυχώς ο Paul δε θα μπορεί για πολύ ακόμα να βρίσκεται επί σκηνής...
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23307 Καλά το θέμα Rock n Roll Hall Of Fame έχει γίνει serial. Η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα παρακολουθήσει και έχω μείνει παγωτό. Εγω τους είχα αφήσει στο "Θα βρεθεί τρόπος να είμαστε μαζί" και τώρα δεν παίζουν καθόλου; Τι μεσολάβησε ρε παιδιά; Πάντως η αλήθεια είναι ότι Gene και Paul πέσανε στη παγίδα του HOF. Τους βάλανε για τα original μέλη και δικαίως αυτοί θέλουν να παίξουν με τη τωρινή σύνθεση. Δίλλημα...
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#23339 μάγκες και αληθινοί κατά την γνώμη μου θα ήταν ο gene και ο paul
αν όχι μόνο δεν θα παίζανε , αυτό το ξέρουμε και πάνω κάτω όλοι καταλαβαίνουμε το γιατί ...
αλλά αν λέγανε το εξής ...η θα μας τιμήσετε με το τωρινό line up
η δεν δεχόμαστε τον τίτλο ...
αυτό δυστυχώς δεν ευσταθεί .... θα παν και και έναν χορό θα κάνουν
... αν θα είχαν τα αρχίδια να πουν όχι θα τους έβγαζα το καπέλο
και σίγουρα όχι μόνο εγώ ...
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#23340 χαχαχα... μόλις ηδα ότι ο nick είπε ακριβός το ίδιο στο άλλο ποστ ..

το σίριαλ συνεχίζετε ....
από κωμωδία το βλέπω να καταλήγει τραγωδία ...
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23348 Πιστεύω το έχουν μετανιώσει έτσι όπως έχει εξελιχθεί αλλά τώρα πια είναι αργά για μαγκιές. Τώρα πας παίρνεις το βραβείο, ευχαριστείς τη μαμά το μπαμπά και καληνύχτα. Επίσης πιστεύω ο λόγος που μπήκανε στην όλη διαδικασία είναι ότι τους έβαλαν στο Hall of Fame μερικές εκατοντάδες χιλιάδες οπαδών. Δεν τους αγνοείς έτσι.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek

Εντάξει το όλο θέμα σηκώνει τρελό ξεκατίνιασμα και σχολιασμό αλλά θα αρκεστώ στο σχόλιο του Peter "In and out make up I'll always be the Catman". True! Catman είναι μόνο ένας.
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23390 Ευτυχώς τελείωσε το πανηγύρι και ελπίζω να τελειώσουν και τα ξεκατινιάσματα. Κατά τη γνώμη μου το μόνο που μπορώ να παραδεχτώ είναι το ότι αρνήθηκαν να παίξουν, αλλά ίσως δεν έπρεπε καν να πάνε να το παραλάβουν. Ασχολίαστο το γεγονός του καθυστερημένου κοινού που για μια ακόμα φορά γιούχαραν Bruce/Eric/Tommy.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
unholy έγραψε:Ευτυχώς τελείωσε το πανηγύρι και ελπίζω να τελειώσουν και τα ξεκατινιάσματα. Κατά τη γνώμη μου το μόνο που μπορώ να παραδεχτώ είναι το ότι αρνήθηκαν να παίξουν, αλλά ίσως δεν έπρεπε καν να πάνε να το παραλάβουν. Ασχολίαστο το γεγονός του καθυστερημένου κοινού που για μια ακόμα φορά γιούχαραν Bruce/Eric/Tommy.

Συμφωνώ. Όπως επίσης όταν γιούχαραν τον Peter που είπε ότι είναι ο μόνος Catman. Fan του κώλου.
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23396 Ολη αυτή η ιστορία μου άφησε γλυκόΠΙΚΡΗ γεύση. Γλυκιά γιατί έστω και την ύστατη ώρα κράτησαν την αξιοπρέπειά τους την μέρα της απονομής και πικρή γιατί με το ξεκατίνιασμα που προηγήθηκε όλο αυτό τον καιρό δεν τους είδαμε μαζί πάνω στη σκηνή (με ή χωρίς make up) να παίζουν 3-4 κομμάτια για τελευταία φορά.
Το κεφάλαιο αυτό έκλεισε και δεν νομίζω να τους ξαναδούμε και τους 4 ξανά μαζί.
Και Παυλάκη μην ξινίζεις τα μούτρα σου με τα λεγόμενα του Peter. Έλα λεβέντη μου...

ΥΓ Μπράβο στην αναφορά τους σε όλα τα μέλη.