Συζητήσεις για τα νέα των KISS...

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23708 Ολοκληρώθηκε και αυτό το Tour. Όπως διάβασα, ακολουθεί N.Αμερική, Αυστραλία και Ευρώπη. Ιούνιο 2015 μας βλέπω Τσεχία!
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23709 Ναι Νεκτάριε......τον επόμενο χρόνο θα βρεθούμε σίγουρα σε κάποια πόλη τα τρελά αγόρια..............για Τσεχία πολύ καλό μου φαίνεται..................(θα δούμε βέβαια και το πόσο θα πηγαίνει το μαλλί....αλλά θα κλείσουμε νωρίς μόλις μάθουμε ημερομηνίες......),,,,,,,,,,,,,,,, KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23711 KISS Σερβία χλωμό. Την έχω πατήσει μία φόρα...
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23714 Το 2008 πριν ανακοινωθεί η Ελλάδα είχα βγάλει για Σερβία. Λόγω πολέμου και φόβου για τρομοκρατίες φυσικά ακυρώθηκε. Η συναυλία που δεν έγινε και δεν πήγα ποτέ! Μου έμεινε ενθύμιο το εισιτήριο.
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
#23729 Low fare calendar στις πιο οικονομικές αεροπορικές εταιρείες και όπου κάτσει. Ελπίζω Ιούλιο για να έχω τελειώσει με την εξεταστική. Ευκαιρία να εκμεταλευτώ και τα φτηνά εισιτήρια της RyanAir από Χανιά.
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23740 Εντάξει στείλτε ένα Mail στους KISS πότε μπορείτε και που για να το κανονίσουν! :lol:
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
unholy έγραψε:Εντάξει στείλτε ένα Mail στους KISS πότε μπορείτε και που για να το κανονίσουν! :lol:

xaxaxa....
στουτκάρδη πείτε τους 2 φορές να πάιξουν.. :D