Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23914 Γενικά δε βλέπω τύπους με μπλούζες συγκροτημάτων, πόσο μάλλον KISS.
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23916 Στο Ζαχαρία (Μοναστηράκι) έπαιζε το ντεμπούτο των KISS.
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23917 Πιο KISS δεν γίνεται! Στο 48:10 :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23919 Φέρτε πίσω τα κολλαγόνα ρε κωλόπαιδα!
Άβαταρ μέλους
By ChrispAceFrehley
#23920 λιγοι ειμαστε πια που δεν εχουμε εμφανιστει στο γυαλι απο δω μεσα
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
ChrispAceFrehley έγραψε:λιγοι ειμαστε πια που δεν εχουμε εμφανιστει στο γυαλι απο δω μεσα

Λίγοι είμαστε γενικότερα...
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23927 Το γράφω εδώ γιατί δεν ξέρω που να το ποστάρω

Ο Σάκης ξέρει ότι εδώ κυκλοφόρησε το Metal Hammer με KISS εξώφυλλα τα solo του 78. Τα αγόρασα χθες και τα 4 και μόλις τα αγόρασα τα πόσταρα στο twitter και στο instagram μου. Όταν τα πόσταρα στο tweet έκανα mention τους KISS. Και εκεί που δεν το κατάλαβα ποστάραν την φώτο μου στο kissonline.com Φαίνεται το καλλιτεχνικό νέιμ που έχω στο twitter (Axel Ridd) και δείτε και το λινκ τέλος πάντων για να καταλάβετε!

http://www.kissonline.com/news?n_id=123024
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23964 Χθες το βράδυ στο celebrity game night στο mega ο παίκτης που δεν ήταν διάσημος φορούσε μια KISS μπλούζα αλλά φορούσε και πουκαμισάκι από επάνω και δεν μπορούσα να διακρίνω τέλεια το σχέδιο. Είχε όμως σε αρκετά μεγάλο μέγεθος την μπότα του Gene που μοιάζει με δράκο.
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#23992 Σήμερα το πρωί στον Sport24 radio ακούστηκε (λίγο, γιατί οι παρουσιαστές δεν έβαζαν γλώσσα μέσα) το War Machine :!:
Άβαταρ μέλους
By ChrispAceFrehley
#23998 Aσχετο αλλα για μια ακομη φορα οι priest πηραν κεφαλια!!!Καραφλα METAL GOD!!!πετυχα κ σιλβερ μεσα στο χαμο
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24014 Οκ δεν θα σχολιάσω. Δεν θα γίνω κακός...
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24016 Τι να πω για τον κάθε κάγκουρα που φοράει μπλούζα KISS (που δεν είναι καν KISS) επειδή είναι "in". Ο τύπος μας έχει απασχολήσει ξανά στο συγκεκριμένο topic (στην πρώτη σελίδα για την ακρίβεια).
Ούτε το ΟΥΡΤ μου δεν αξίζει. Προτιμώ να πάω να βάλω το Creatures of the Night...
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24029 Στο γάμο του αδερφού μου, έπαιξε το I Was Made...σε δύο μάλιστα version! Στο αυθεντικό, αλλά και σε μια slow διασκευή.
Αυτό έλειπε να μην έπαιζε :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexakiss

8:30 Heaven's on fire
9:02 I was made for lovin' you

Μοναδική μου αγάπη