Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By GLADIATORGR
#8117 ευχαριστω πολυ!
Άβαταρ μέλους
By SamJam
#17996 εγώ έμαθα τους KISS & το Greek KISS army απ'τον StratosAce!το πόσο με είχε πρήξει με τους KISS...δεν λέγεται!αλλά ευτυχώς μου άνοιξε τα μάτια και κατάλαβα τι θα πει αληθινή μουσική!
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#17997 ANTE SAMJAM NA PAREIS TON SOSTO DROMO !!!! TOUS ALOUS DIO
PROSOTSANIOTES TOUS SINANTISA TORA POU EIMOUN ELLADA
KAI MOU EIPAN POS ME EIDES ME KISS MPLOUZA ALA DENN IRTHES NA
PEIS TIPOTA !!! TELOS PANTON , KISSADES FOREVER KAI NA
ANTIPROSOPEWETE TIN PROSOTSANI ROCK CITY !!!
Άβαταρ μέλους
By StratosAce
SamJam έγραψε:εγώ έμαθα τους KISS & το Greek KISS army απ'τον StratosAce!το πόσο με είχε πρήξει με τους KISS...δεν λέγεται!αλλά ευτυχώς μου άνοιξε τα μάτια και κατάλαβα τι θα πει αληθινή μουσική!

ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΓΓΚΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΠΥ ΤΡΑΓΟΔΙΑ ΣΤΟ FACE BOOK ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ Η ΖΗΜΙΑ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
By SamJam
sakismandratzis έγραψε:ANTE SAMJAM NA PAREIS TON SOSTO DROMO !!!! TOUS ALOUS DIO
PROSOTSANIOTES TOUS SINANTISA TORA POU EIMOUN ELLADA
KAI MOU EIPAN POS ME EIDES ME KISS MPLOUZA ALA DENN IRTHES NA
PEIS TIPOTA !!! TELOS PANTON , KISSADES FOREVER KAI NA
ANTIPROSOPEWETE TIN PROSOTSANI ROCK CITY !!!

που να ξέρω ότι ήσουν εσύ!τέλος πάντων,είμαστε πολύ KISSάδες στην Προσοτσάνη!πάρα πολλοί όμως εκτός του army...αλλά δεν παύουμε να είμαστε Rock City!
Άβαταρ μέλους
By SamJam
StratosAce έγραψε:
SamJam έγραψε:εγώ έμαθα τους KISS & το Greek KISS army απ'τον StratosAce!το πόσο με είχε πρήξει με τους KISS...δεν λέγεται!αλλά ευτυχώς μου άνοιξε τα μάτια και κατάλαβα τι θα πει αληθινή μουσική!

ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΓΓΚΛΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΠΥ ΤΡΑΓΟΔΙΑ ΣΤΟ FACE BOOK ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ Η ΖΗΜΙΑ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!

που τα θυμάσε ρε!πάντως νομίζω το "I was made for loving you'' πρωτοάκουσα!το τι κόλλημα έφαγα...δεν περιγράφεται!
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#21749 Εγώ το έμαθα το 2006 (δεν είχα νετ σπίτι τότε) είχα πάει στο σπίτι ενός φίλου μου και έμπαινα στο kissonline.com. Τότε ήμουν σκράπας απο υπολογιστές (τώρα ξέρω τα βασικά έστω) και όπως κάνω search μπερδεύομε και αντί να πατήαω com πατάω gr και ιδού. Από τότε που έβαλα νετ στο σπίτι έκανα και λογαριασμό αλλά δεν ασχολήθηκα με το μπλογκ εδώ γιατί όπως είπα ήμουν πολύ σκράπας.
Άβαταρ μέλους
By admin
alexakiss έγραψε:Εγώ το έμαθα το 2006 (δεν είχα νετ σπίτι τότε) είχα πάει στο σπίτι ενός φίλου μου και έμπαινα στο kissonline.com. Τότε ήμουν σκράπας απο υπολογιστές (τώρα ξέρω τα βασικά έστω) και όπως κάνω search μπερδεύομε και αντί να πατήαω com πατάω gr και ιδού. Από τότε που έβαλα νετ στο σπίτι έκανα και λογαριασμό αλλά δεν ασχολήθηκα με το μπλογκ εδώ γιατί όπως είπα ήμουν πολύ σκράπας.

Καλοσήρθες φίλε!!! Ο λόγος της επιλογής τότε του kissonline.gr ήταν ακριβώς για αυτόν το λόγο. Και από ότι φαίνεται ο λόγος ήταν σωστός!!!
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
admin έγραψε:
alexakiss έγραψε:Εγώ το έμαθα το 2006 (δεν είχα νετ σπίτι τότε) είχα πάει στο σπίτι ενός φίλου μου και έμπαινα στο kissonline.com. Τότε ήμουν σκράπας απο υπολογιστές (τώρα ξέρω τα βασικά έστω) και όπως κάνω search μπερδεύομε και αντί να πατήαω com πατάω gr και ιδού. Από τότε που έβαλα νετ στο σπίτι έκανα και λογαριασμό αλλά δεν ασχολήθηκα με το μπλογκ εδώ γιατί όπως είπα ήμουν πολύ σκράπας.

Καλοσήρθες φίλε!!! Ο λόγος της επιλογής τότε του kissonline.gr ήταν ακριβώς για αυτόν το λόγο. Και από ότι φαίνεται ο λόγος ήταν σωστός!!!

Ναι έχεις δίκιο φίλε! Το φόρουμ είναι πολύ καλό! Έχω μετανιώσει βέβαια που τόσα χρόνια δεν συμετείχα στο φόρουμ αλλά νομίζω πως τώρα επανορθώνω καλά!
Άβαταρ μέλους
By unholy
#21761 Μπορεί να γίνει κάτι με τα quotes? Δεν μπορώ να τα κάνω edit!
Άβαταρ μέλους
By admin
unholy έγραψε:Μπορεί να γίνει κάτι με τα quotes? Δεν μπορώ να τα κάνω edit!

AN δεις έχει μια επιλογή από κάτω ακριβώς εκεί που γράφεις το κείμενο σου

Απενεργοποίηση BBCode

Δεν πρέπει να είναι τσεκαρισμένο........
By nickgr74
#21833 αν μιλαμε για εποχη fan-club..
to 1990 αγγελια metal hammer-στον προεδρο" ηλια...(παραρτημα του ιταλικου kiss army)
μετα εγραφη στο τοπικο..κ kiss army rome...(k meta se πολλα αλλα...uk,australia,germany,usa)
to ιντερνετικο δεν θυμαμαι χρονια..
νομιζω απο link του kissonline h kissasylum..
και στις δυο περιπτωσεις..
κ του 1990 κ ιντερνετικα..
εκανα φιλους που ακομα εχω επαφη..
με μερικους χαθηκα με αλλους ξαναβρεθηκαμε..
απλα με ιντερνετ ολα πιο ευκολα...
κ νομιζω ΣΗΜΕΡΑ το kiss army ειναι πιο δυνατο απο ποτε..
κ σε μια εποχη που rock ειναι στα κατω του..δεν ζουμε χρυση εποχη 1983-1993..
cover bands h party ηταν εκτος λογικης τοτε...
πολυ καλο που βλεπω ατομα 15-23 ετων να συνεχιζουν την παραδοση...
εστω σε μια χωρα που ηρθαν μια φορα το 2008...για live..