Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23798 Καλησπέρα σε όλη την καλή παρέα..........
Μίλησα με τους περισσότερους φίλους (τηλεφωνικά ή μέσω μηνυμάτων)....σχετικά με το που θα πάμε τον επόμενο χρόνο....
Αν δούμε το πρόγραμμα βλέπουμε κάποια θετικά και κάποια αρνητικά σε κάθε πόλη.....
Επειδή λίγο πολύ όλοι είμαστε στην ίδια κατάσταση (οικονομικά....) βλέπουμε περισσότερα θετικά στην Πράγα.....
Μέχρι τώρα έχουμε κλείσει 7 φίλοι και εννοώ έχουμε πάρει τα εισιτήρια της συναυλίας στο χέρι.....
Εκείνο που διαπίστωσα μέχρι τώρα είναι ότι όλοι θέλουν να έρθουν....ελπίζω οι περισσότεροι να τα καταφέρουν.....άλλωστε όσο πιο πολλοί τόσο πιο καλά....
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23803 Μέχρι τώρα έχουμε κλείσει για Πράγα.....
Εγώ....ο Γιάννης jonhrourn (η Χριστίνα και τα παιδιά δεν θα ακολουθήσουν αυτή την φορά λόγω εξετάσεων).....ο Jimsolo με την αδερφή του.....ένα ζευγάρι φίλοι του Δημήτρη καθώς και ένας φίλος του.....
Περιμένω ακόμα τους εξής φίλους..........

Νίκο (άσε τις μαλακίες για Ολλανδία και έλα Πράγα....)
Νεκτάριο με Ακριβή και Εύη............
Παντελή....(μάλλον μόνος του αφού η Κατερίνα θα κάτσει πίσω λόγω πανελλαδικών εξετάσεων του υιού)............
Χάρη.........(θα σου μείνει αξέχαστο).......
Χρήστο.........(μάλλον δύσκολο λόγω εργαστηρίων και γάμου φίλων του αλλά ποτέ μην λές ποτέ)...
Τριαντάφυλλο.......................(τι καλό παιδί που είσαι πάτερ)....
Σάκη τρελό αγόρι.............σε περιμένω οπωσδήποτε να έρθεις.............
Λευτέρη.................θα είδες τι παρέα θα έχουμε πιό πάνω..............θα περάσουμε σούπερ........
Γιώργο..............(δεν έχεις σηκώσει το τηλέφωνο).........
Δεν πιστεύω να ξέχασα κάποιον...........
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23804 Δεν θα μπορούσα να ξεχάσω τον φίλο μου τον Admin (Γιάννης)......ο οποίος τόσα χρόνια είναι ο αφανής ήρωας για να τα λέμε εμείς εδώ...........
Φυσικά και μίλησα μαζί του και θα μοιραστώ τα ευχάριστα νέα που έμαθα.....
Για ταξίδι λίγο δύσκολο να έρθει αφού θα είναι μέσα στην καλή χαρά....
Το τρελό αγόρι παντρεύτηκε τον Ιούλιο και τέλη Απριλίου 2015 θα γίνει πατέρας..........(μάλλον κόρη)....
Γιάννη σου εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου..............
Είμαι σίγουρος ότι η μικρή θα ακολουθήσει τα βήματά σου.............
KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23808 Νίκο πάνω-κάτω οι βολικές χώρες έχουν ειπωθεί, το μόνο σίγουρο είναι ότι η Πράγα είναι το πιο δυνατό. Περιμένω να ανακοινωθούν ίσως κι άλλες κοντινές μήπως κάνω καμιά τρέλα και τους δω δε 2 χώρες. Είδωμεν μέχρι τέλος του μήνα.
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23809 Λευτέρη ότι βολεύει η τσέπη του κάθε φίλου........
Φυσικά και να περιμένεις μήπως βγει και κάτι άλλο αν και όπως βλέπω ίσως βγει άλλη μία κοντά στην Βερόνα με πιθανό το Μιλάνο και πάλι....
Το ότι δεν έχει βγεί Σκανδιναβία μου λέει ότι ίσως και το 2016 να είναι και πάλι πίσω....
Πριν από λίγο ο Χρήστος έκλεισε για Βαρκελώνη....με δύο φίλους του από Αγρίνιο....
και ο μόνος λόγος ου πάει εκεί είναι η Κυριακή αφού λόγω υποχρεώσεων δεν μπορεί να είναι μαζί μας στην Πράγα......
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#23810 Offtopic αλλά επειδή μου έκανε τρομερή εντύπωση η απουσία της Σκανδιναβίας μπήκα στο σουηδικό Army και πληροφορίες από Doc Mac Gee λένε ότι θα έρθουν ξανά Νοέμβριο 2015. Δεν το πολυ πιστεύω αλλά ποτέ μη λες ποτέ.
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23811 [quote="Ace_Nek"]Offtopic αλλά επειδή μου έκανε τρομερή εντύπωση η απουσία της Σκανδιναβίας μπήκα στο σουηδικό Army και πληροφορίες από Doc Mac Gee λένε ότι θα έρθουν ξανά Νοέμβριο 2015. Δεν το πολυ πιστεύω αλλά ποτέ μη λες ποτέ.[/quote]

Μέχρι τότε χου λιβς χου ντάις
Άβαταρ μέλους
By unholy
#23816 Κι εγώ περίμενα κι άλλες ανακοινώσεις με τη Σουηδία να είναι 1η, αλλά βλέπω ότι δεν...Μου ακούγεται υπερβολικό ένα 2ο σκέλος πάντως.
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23819 Νεώτερες πληροφορίες λένε ότι κάποιο τρελό αγόρι έκλεισε για Πράγα...........
Υπομονή λίγες μέρες μέχρι να πάρει το εισιτήριο το χέρι..........
Η χαρά μου φυσικά μεγάλη.................
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#23820 αφού ξέρεις νικόλα ότι δεν μπορώ να σας αφήσω να πάτε μόνοι σας .... εγώ μια φωρά έκλεισα , όμος αν δεν το έχω πρώτα στο χέρι μου δεν επιβεβαιόνω τπτ.... 99,99 % θα είμαι εκεί ...
και δεν ξέρω και τσεχοσλοβάκικα γμτ να σας προσέχω αυτήν την φωρά... θα πέσει πολύ χάσημο....
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23821 Σάκη το καλό είναι ότι θα είσαι μαζί μας στην Πράγα............
Η παρέα μεγαλώνει...............
Περιμένω βέβαια και τους άλλους καλούς φίλους να έρθουν....έχω μιλήσει μαζί τους και θα ξέρουν ελπίζω σύντομα.........
KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY
Άβαταρ μέλους
By ChrispAceFrehley
#23823 Oλοι στην Πραγα ε?στανταρ για τη συναυλια πατε?
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23824 Χρήστο εμείς στην Πράγα μόνο για την συναυλία πάμε.....εσύ με τους φίλους σου στην Βαρκελώνη μόνο συναυλία ή θα δείτε και τις Ισπανίδες......(που τις είδα Μαδρίτη και έχουν και πλούσια προσόντα)...............
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#23825 Πράγα, Βαρκελώνη, Μόναχο! Αυτά είναι ρε μάγκες! Γουστάρω που το ελληνικό άρμυ θα είναι σε διάφορες συναυλίες!
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23826 Εκτός από Πράγα, Βαρκελώνη, Μόναχο θα βρεθούν ακόμα φίλοι μας και.....
Αγγλία....Παρίσι......Βερόνα.........αυτά γνωρίζω μέχρι τώρα..............ίσως έχουμε και Άμστερνταμ.....(ελπίζω ο Νίκος να έρθει μαζί μας.............)
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23829 Καλημέρα και χρόνια πολλά.....
Είχα τηλεφωνική επικοινωνία με την αδυναμία μου τον Νίκο...
Μάλλον θα έρθει Πράγα μαζί μας..............
Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε αν έχει κλείσει μαζί μας..............................
Άβαταρ μέλους
By admin
#23833 KISS KISS KISS KISS KISS KISS

Κοιτάξτε εγώ μπορεί και να εμφανιστώ τελευταία στιγμή.
Κάτσε να δω πως οδηγείται αυτό το πράγμα και θα σας ενημερώσω (βλ. Μαδρίτη)

Θα σας ενημερώσω σύντομα :)

KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY KISSARMY
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23836 Γιάννη (Admin).......μακάρι να μπορέσεις να είσαι μαζί μας......όπου πήγαμε παρέα περάσαμε σούπερ....(Λονδίνο και Μαδρίτη...)
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23839 Μέχρι τώρα τα αγορασμένα εισιτήρια για την συναυλία στην Πράγα είναι 9.....
Άβαταρ μέλους
By admin
#23894 Παίδες η κόρη μου είναι εδώ... αλλά δεν το κόβω για 40 μέρες να με αφήσει να κάνω πολλά. Ήδη ΔΕΝ κοιμάμαι.... χαχαχαχαχα

Χαλάλι. Όμως ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται... (βλ. Μαδρίτη)

Θα σας έχω posted για κάποιο update.