Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
friderikos έγραψε:και φτιαξε ωστε σε καθε εισοδος να γινεται αμεσα συνδεση, οπως πριν

ChrispAceFrehley έγραψε:ειναι πολυ σπαστικο αυτο οντως

Αυτά όντως πρέπει να φτιάξουν. Και η γραμμή για το login στην αρχική του forum ίσως έπρεπε να ήταν στην κορφή και όχι στον πάτο. Ή καλύτερα στην κορυφή εκεί που λέει ΣΥΝΔΕΣΗ αντί για link να έχει πλαίσιο για όνομα και κωδικό.

Στην αρχική του kissarmy.gr τώρα δύο προβλήματα:

Τα home-forum-radio πιάνουν μία σειρά και το login είναι από κάτω. Συμβαίνει σε όλους σας αυτό ή μόνο σε εμένα; Το λέω επειδή έχω λίνουκς και μου λείπουν κάποιες γραμματοσειρές.

Όταν κάνω login τα My Comments, My Gallery και Submit an Article δε δουλεύουν. Δε νομίζω ότι τα χρησιμοποιεί και κανείς για να φτιαχτούν, αν είναι ας φύγουν. Εκτός από το Submit an Article που μπορεί απλά να παραπέμπει σε φόρμα για mail στο info@kissonline.gr

Αυτά τα λίγα, ευχαριστώ πολύ
Άβαταρ μέλους
By admin
#23049 Σε λίγο καιρό θα κάνω αρκετές αλλαγές.

Stay tuned :)

Monter αλλαγές
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#23050 Ελπίζω Γιάννη να είναι προς το καλύτερο...(σαν πολιτική δήλωση μου φαίνεται αυτή που έκανες...) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
#23890 Μια και πήρες πίσω το kissonline.gr, συγχαρητήρια και πάλι, και ας φτιαχτεί και το forum.kissonline.gr να παραπέμπει στο forum.kissarmy.gr
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
#24038 Δε θυμάμαι αν το έχω ξαναπεί, αλλά το bbcode για αλλαγή μεγέθους στην εικόνα δε δουλεύει.

Θα ήθελα όταν βάζω
Κώδικας: Επιλογή όλων[img width=400 height=300]...........[/img]

να κάνει resize την εικόνα σε 400x300.

Δοκίμασα και
Κώδικας: Επιλογή όλων[img=400x300].............[/img]

αλλά τζίφος.

Γιατί πολλές φορές χαλάει ολόκληρο το ποστ, "κρύβονται" κομμάτια από το κείμενο, κλπ.
Άβαταρ μέλους
By Jimsolo
ChrispAceFrehley έγραψε:Eιστε ολοι καλα ρε?καιρο εχουμε να τα πουμε

Xristara den to pisteuw oti exw polu kairo na mpw kai me to pou mpika se petixa mesa...sumptwsi e..Na kanonisoume na ta poume!
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24042 Σήματα ζωής και από εδώ. Αφού ρε μαγκίτες δεν γράφει κανείς.
Τέλος πάντων ελπίζω να κανονίσουμε να τα πούμε σύντομα. Νικόλα ακούς;;;
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#24043 Καλημέρα.............Χάρυ θα σας πάρω τηλέφωνο για να τα πούμε σύντομα.............
απλώς έχω μπλέξει με τις φίλες μου................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: KISS
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#24044 Τα βλέπω τα καμώματά σου στο Fb, τρελό αγόρι! :D
Εμάς τους KISSόπληκτους φίλους σου, μας έχεις ξεχάσει τελείως. Αλλά χαλάλι αν είναι για καλό σκοπό...
Θα περιμένουμε κλήση μέσα στον Οκτώβρη/Νοέμβρη!
KISS KISS KISS
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#24045 Ναι Χάρυ δεν θα σας ξεχάσω........τι να κάνω βγαίνω με συμμαθήτρια μετά από 35 χρόνια........και μην γελάτε.............50 πιάνω σε λίγους μήνες.................θα είδες και μπλουζάκι KISS είχα στο Κύτταρο προχθές.....................
και όταν θα κάνουν οι SSIΚ λαιβ θα φέρω και την φίλη μου με μπλούζα KISS...........
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#24046 Όλα καλά και από εδώ. Απλά ήμουν στο τρέξιμο για ένα μήνα λόγω μετακόμισης. Βιέννη αυτή τη φορά.

Off topic:
Κουβέντα δεν είδα για την επιστροφή της αράχνης στο stage.
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
#24047 Νεκτάριε καλησπέρα..........πάλι έφυγες για έξω????αν κατάλαβα καλά...........
λέγε νέα......................
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#24051 Εδώ και εγώ...
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#24054 Ραπιντ εννοείται. Να φύγουν τα πολλά κρύα και φύγαμε Europa. Όλα καλά εδώ, ησυχία. Είδα κανονίστηκε Γερμανία; Θα μετρήσω τις δυνάμεις μου όταν έρθει η ώρα και αναλόγως θα πράξω!
Άβαταρ μέλους
By stefanos1999
Ace_Nek έγραψε:Ραπιντ εννοείται. Να φύγουν τα πολλά κρύα και φύγαμε Europa. Όλα καλά εδώ, ησυχία. Είδα κανονίστηκε Γερμανία; Θα μετρήσω τις δυνάμεις μου όταν έρθει η ώρα και αναλόγως θα πράξω!

Αγαπητέ φίλε Νεκτάριε..............θα είδες ότι έχουμε κλείσει και για τα 3 σώου στην Γερμανία (αρένα εννοείται).....και θα είμαστε αρκετοί από Ελλάδα....σίγουρα ο Σάκης με την μεγάλη παρέα του από Γερμανία....περιμένω και Λευτέρη από Αγγλία.........άρα πρέπει να έρθεις και εσύ για να είμαστε οκ η ομάδα μας..................λεπτομέρειες στο FACEBOOK....ότι χρειαστείς..............κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα γράψω και εδώ.............................απόβαση στην Γερμανία θα κάνουμε.............
3 λάιβ καταλαβαίνεις τη απογείωση θα είναι..................