Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By admin
#5963 Αυτοί... ως ειδικοί έκαναν κάποιες μικρές αλλαγές για να φαίνεται καλύτερα όταν τυπώνεται... τι να πω!
Περιμένω να δω και τους εμπιστεύομαι!!!

Σύντομα μέσα στην βδομάδα θα δείτε 2-3 σχέδια ακόμα!!!
Άβαταρ μέλους
By Jimsolo
#5964 NA SOU PW, ADMIN, LOGIKA AURIO H MEXRI THN PARASKEUH 8A THN EXW LES E?!.................
Άβαταρ μέλους
By admin
Jimsolo έγραψε:NA SOU PW, ADMIN, LOGIKA AURIO H MEXRI THN PARASKEUH 8A THN EXW LES E?!.................

Στο e-mail σου, σου έχει έρθει ένας κωδικός (ORDER-3421) αυτό το κάνεις copy-paste και σου δειχνει την κατάσταση της παραγγελίας σου.
By smf_of_twisted_sister
#5967 pantws apo tn apostolh mexri na ftasei se sena 8elei 3-4 meres toylaxiston... vale k tis argies me t pasxa... 1 vdomada toylaxiston ypologize...
Άβαταρ μέλους
By friderikos
#5973 ego tha do akoma ama tha paro!omos einai poli oraies mplouzes!
By smf_of_twisted_sister
#6401 mou ftase k mena h mployza! poly kalh doyleia admin! toys exei ksefygei ligo parapanw kitrino k oi KISS den exoun matia alla ok... den fainetai... to site ftaiei gi ayto p eftiakse ta mployzakia... den peirazei omws! gamw! mpravo k pali!
By katadikos
#7123 Παιδιά τελικά η μπλουζα είναι όπως στο site ή όπως στο mplouzakia.gr?
Στο site εδώ φαίνονται τα πρόσωπα ανάγλυφα ενώ στο mplouzakia.gr φαίνετε απλά
σαν μια στάμπα!
αφού είμαι μακάκας και δεν το τσίμπισα στη συναυλία καλά να πάθω! :x :cry:
Άβαταρ μέλους
By admin
smf_of_twisted_sister έγραψε:mou ftase k mena h mployza! poly kalh doyleia admin! toys exei ksefygei ligo parapanw kitrino k oi KISS den exoun matia alla ok... den fainetai... to site ftaiei gi ayto p eftiakse ta mployzakia... den peirazei omws! gamw! mpravo k pali!

Τι δεν έχουν μάτια ρε;;; Και θεωρείσαι KISSάς;;;

Εικόνα

Η photo από εδώ είναι...
By smf_of_twisted_sister
#7140 ennow opws typw8hke sth mplouza den vghkan ta matia... vghke mayrila anti gia matia... matia profanws k exoun kanonika... :P
By smf_of_twisted_sister
katadikos έγραψε:Παιδιά τελικά η μπλουζα είναι όπως στο site ή όπως στο mplouzakia.gr?
Στο site εδώ φαίνονται τα πρόσωπα ανάγλυφα ενώ στο mplouzakia.gr φαίνετε απλά
σαν μια στάμπα!
αφού είμαι μακάκας και δεν το τσίμπισα στη συναυλία καλά να πάθω! :x :cry:

sth synaylia den yphrxe h mplouza pros pwlhsh... epishs... einai san stampa alla metraei... :wink:
By katadikos
#7226 εγώ πάντως αυτή που είδα στη συναυλία να φοράνε μέτραγε αλλά δεν ήταν τα πρόσωπα σαν στάμπα...τόσο λάθος κάνω??? μαλλον :roll: KISS
By smf_of_twisted_sister
katadikos έγραψε:εγώ πάντως αυτή που είδα στη συναυλία να φοράνε μέτραγε αλλά δεν ήταν τα πρόσωπα σαν στάμπα...τόσο λάθος κάνω??? μαλλον :roll: KISS

apo pisw htan ta proswpa... :wink:
Άβαταρ μέλους
By ChrispAceFrehley
#7814 ΑΜΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΩ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΩΡΑ!
Άβαταρ μέλους
By admin
#7821 Εννοείται πως θα υπάρχει. Όταν γυρίσεις θα δεις και 2 νέες φοβερές μπλούζες του KISS army που θα κυκλοφορήσουν.