Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By ChrispAceFrehley
#7824 OΚ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ!
Άβαταρ μέλους
By admin
#9033 Οι δύο ΦΟΒΕΡΕΣ μπλούζες GREEK KISS ARMY θα κυκλοφορήσουν από το
mplouzakia.gr.

Σύντομα οι λεπτομέρειες!!!
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#9037 epeidh de kserw akrivws ti paizei me tis stampes kai tis poiothtes...h persinh KISS Army poly wraia alla mou dinei thn entypwsh oti an plythei 10 fores tha ftharei h stampa...exw ftiaksei mia dikia mou me ena Spank mono mprosta...thn exw foresei apeires fores kai de leei na aloiwthei...me liga logia afto pou thelw na pw einai mhpws sto mplouzakia.gr de kanoun kalh douleia?...paizei na vreis kati kalytero h telika oloi to idio kanoun?
Άβαταρ μέλους
By unholy
#9039 Admin το κατάστημα στην Αθήνα που είναι?Στο site τους κάτι για Ιωάννινα λέει.
Άβαταρ μέλους
By admin
unholy_lefteris έγραψε:Admin το κατάστημα στην Αθήνα που είναι?Στο site τους κάτι για Ιωάννινα λέει.

Ναι Ιωάννινα είναι.

Καταρχήν από το mplouzakia.gr δεν έχουμε ΚΑΝΕΝΑ κέρδος. Καθώς για να είχαμε κέρδος θέλει τιμολόγια κτλπ... που το GREEK KISS ARMY είναι ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ.

Απο ΔΩΡΕΕΣ (δικιές μου μόνο) συντηρείτε η σελίδα... κάρτες κτλπ.
Βέβαια και άλλα παιδιά βοηθάνε... αλλά όχι στο σύνολο. Και το αναφέρω αυτό για τυχόν παρεξηγήσεις.

Έχω ζητήσει από το μπλουζάκια.gr να κάνουν καλή δουλειά, και δεύτερον να έχουν χαμηλές τιμές καθώς δεν υπάρχει το κέρδος. Επίσης, και εγώ έχω αγοράσει μπλούζες από αυτούς... το είδατε και στη συναυλία. (δεν έκλεισα μόνο το deal).

Βέβαια ο καθένας λέει πως... εγώ έχω μια που έφτιαξα μόνος μου και είναι καλύτερη ποιότητα κτλπ. Όποιος θέλει να φτιάξει μόνος του και αυτό μπορεί να το κάνει. Δίνω τα αρχεία και τα τυπώνει.

Πάντως η δικιά μου μπλούζα προσωπικά δεν έχει πάθει τίποτα.
Επίσης μπορείς να τους τηλεφωνήσεις και να τους κάνεις τα παράπονά σου. Εταιρεία είναι... εσύ πληρώνεις και πρέπει να παίρνεις ΚΑΛΗ ποιότητα. Μαζί σου είμαι σε αυτό.

ΟΠΟΙΟΣ όμως πιστεύει και θέλει να συνεργαστούμε και με άλλη εταιρεία να μιλήσει μαζί μου και να το κάνουμε. Να τρέξει όμως, όπως έτρεξα και εγώ στην συγκεκριμένη περίπτωση.

Αλλά τώρα... μην μου λέτε πράγματα και θάματα. Όποιος θέλει κάτι ΕΛΕΥΘΕΡΑ από εμένα να παίρνει την πρωτοβουλία και για άλλα θέματα και να μας "φτιάχνει" όλους μας. (σε λογικά πλαίσια... όχι τίποτα τρελό)

Γιατί εγώ για όλους μας τρέχω... και όχι για εμένα προσωπικά.

Ολοκληρώνοντας... και εγώ έχω εδώ στη γειτονιά μου τέτοιο κατάστημα... αλλά δεν τους έβαλα αυτούς καθώς το mplouzakia.gr είναι μέσω internet ενώ της γειτονιάς μου δεν είναι. Και είναι πιο εύκολο να παραγγείλεις μπλουζάκια από το internet παρά να τρέχεις. Άλλωστε αν δείτε πααααρα πολλές κοινότητες έχουν πλέον συνεργαστεί με την ενλόγω εταιρεία.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#9057 re john...mh trelainesai...den eipa oti den trexeis h oti de xwneis fragka...oloi kseroume kai anagnwrizoume ti exeis kanei kai ti kaneis kathimerina gia to site kai th koinothta genika...afto pou lew einai an tote pou ekanes thn erevna agoras vrhkes kai kati allo...giati kaka ta psemata fainetai oti einai stampa kai pistevw oi mpouzes twn KISS kai tou KISS Army den aksizoun metries poiothtes kataskevhs...de ftais esy gi afto...fysika mporw na paw opou thelw kai na ftiaksw oti thelw...skopos omws einai to apotelesma na einai ikanopoihtiko kai oi fans na th foran kai na xairontai...afto...mh varas...
Άβαταρ μέλους
By admin
#9063 Εγώ χρειάζομαι άτομα που γουστάρουν.

Από το 1994 που ξεκίνησα το πρώτο site.... μέχρι σήμερα... μόνο εγώ ξέρω τί πέρασα.
Το site κυρίως φτιάχτικε για να βρούμε όλους αυτούς που νομίζουν πως είναι οι μοναδικοί στο Ελληνιστάν που ακούνε KISS.

KISS ακούνε πολλά άτομα. Που πλέον ΟΛΟΙ έχουν internet (όχι όπως το 1996 στο reunion... Που αρκετοί δεν ήξεραν πως κάνουμε κλήση dialup)

Όσο για τις μπλούζες... θέλω και εγώ τέλεια ποιότητα. Αλλά θέλω όμως και καλή υποστήριξη. Να μπορεί αμέσως ο άλλος να παραγγέλνει την μπλουζίτσα του. Εύκολα και γρήγορα. Αν θες να τους πω τα παράπονα. Δεν έχω κανένα πρόβλημα.Α

Αλλά να ξέρεις πως εχω φάει πολύ άδικη λάσπη. Μπήκα φαντάρος φαντάσου και κατηγορήθηκα ότι παράτησα το site, ενώ είχα αφήσει moderators. Έχω ακούσει πολλά... αλλά φαντάσου τί να πεί και ο φουκαράς ο Gene Simmons...
Και γιαυτό τα λέω αυτά που είπα.

Επίσης να θυμίσω πως το Greek KISS Army κατέβηκε (με δικά μου έξοδα πάντα) με πανό στη συναυλία!!!! (συλλεκτικότατο μπορώ να πω πως είναι πλέον).
Δεν επιβαρύνω κανέναν για τίποτα. Απλά γουστάρω να βοηθάω να είμαστε μια διαδικτυακή ΠΑΡΕΑ... και ας τρώω λάσπη γενικά και ΑΔΙΚΑ.

Επίσης... μιας και τα λέμε που τα λέμε.
Αρκετοί λένε... είναι site ενός που γουστάρει τους KISS (ναι ε;) και παίζει μπάλα μόνος του. Που το έχω 1000αποδείξει πως δεν ισχύει αυτό.
Σέβομαι επίσης παιδιά που είχαν ανοίξει παλιά άλλα KISS ARMIES στην Ελλάδα δια αλληλογραφίας (που θα γίνει και αφιέρωμα σύντομα γιαυτό για να μάθουν οι νέοι και να θυμηθούν οι παλιοί).

Σέβομαι τον πιο μικρό της παρέας μέχρι τον πιο μεγάλο και ακόμα και αυτόν που μόνο έχει να πει τα χειρότερα. Αλλά το μόνο που ζητάω είναι να βοηθάτε ΟΠΩΣ μπορείτε εσείς. Ακόμα και να πεις σε κάποιον για το site ή να το γράψεις σε ένα τοίχο βοηθάς. Κάποια στιγμή θα την κάνω, και το Greek KISS Army θέλω να συνεχίσει δυναμικά όσο πάει.

Και σημασία δεν είναι τι λέω εγώ, σημασία έχει να ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!

Να στε όλοι καλά.
Άβαταρ μέλους
By Jimsolo
admin έγραψε:Εγώ χρειάζομαι άτομα που γουστάρουν.

Κάποια στιγμή θα την κάνω, και το Greek KISS Army θέλω να συνεχίσει δυναμικά όσο πάει.

Και σημασία δεν είναι τι λέω εγώ, σημασία έχει να ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!

Να στε όλοι καλά.

AI STO DIAOLO RE! ME SUGKINHSES... :( 8A THN KANEIS MONO OTAN GINEIS GEROS ME TSIPOURAKIA KAI REMPETIKA SE MIA PALIA TABERNA...MEXRI TOTE...POIOS ZEI, POIOS PE8AINEI... :wink:
Άβαταρ μέλους
By friderikos
#9065 :( simfono me ton jim! itan sigkinitiko! omos tha parameineis ipethinos tou site mexri na ta paixeis! :palios: !ma thigeis tora to site katastrathike!
gia auto tha katsei mexri na peis oti den mporeis allo!
admin kaliteros arxigos tou KISS Greek Army!
:ole: :panigiria:
Άβαταρ μέλους
By ChrispAceFrehley
#9067 εσυ μας οδηγεις,εσυ εισαι ο αρχηγος,εσυ μας δειχνεις το δρομο!!!κ οποιος εχει προβλημα μαζι σου να παει να να να.εμεις ειπαμε μονο για τις μπλουζες που στην τελικη δεν ειναι κ θεμα δικο σου.
Άβαταρ μέλους
By GLADIATORGR
#9071 Re paidia ti na leme twra o Admin Ta spaei einai para poly kalos!!!! kai mono pou exei kanei to site apla G@@ei akoma kai tis kartes pou peirame kai vlepw oti eimai tou kiss army member kai mono ayto p ekane einai foveros!!! pisteyo oloi prepei na ton exoume psila!! se ektimisi!!!!!! ADMIN ::2 kisses:: :panigiria: :ole: :ole:
Άβαταρ μέλους
By Jimsolo
#9074 KALA, GIANNAKO, SE KOBW KING MEXRI TOU XRONOU, KINHMA OLOKLHRO RE!
PWS EINAI OI EIRHNISTES? E, ETSI KOBW NA GINONTAI OI ADMINISTES... :lol: :lol: :lol: axaxaxaxaxaxaxaax! :lol: :wink:
Άβαταρ μέλους
By admin
#9076 Ευχαριστώ πολύ παίδες.
Δεν περίμενα τέτοια αντίδραση. Και εσείς με συγκινήσατε. Παλιόπεδα.

Δεν είπα να φύγω τώρα, αλλά πραγματικά θέλω να περνάτε όλοι καλά.

Σας ευχαριστώ και θα προσπαθώ πάντα να μαθαίνεται τα πάντα για τους KISS και να να γουστάρετε που είστε φανς.

Να στε καλά
Άβαταρ μέλους
By GLADIATORGR
Jimsolo έγραψε:KALA, GIANNAKO, SE KOBW KING MEXRI TOU XRONOU, KINHMA OLOKLHRO RE!
PWS EINAI OI EIRHNISTES? E, ETSI KOBW NA GINONTAI OI ADMINISTES... :lol: :lol: :lol: axaxaxaxaxaxaxaax! :lol: :wink:

xaxaxa :lol: :lol: ontos den 8a itan kako!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
#9157 Εγώ ακόμη δεν τον πάω, στο λαιμό μου κάθεται... Άκου να με προλάβει άλλος και να φτιάξει Greek KISS Army...
Άβαταρ μέλους
By GLADIATORGR
BON έγραψε:θες να φτιαξεις κ μπλουζες παναθεμα σε!!!

:lol: :D gia pion pigaine ayto?