Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By yoshinatsu
admin έγραψε:Ο δίσκος των KISS, Sonic Boom και αυτός από σήμερα πάνω στο radio μας.

Piperi...
Άβαταρ μέλους
By admin
yoshinatsu έγραψε:
admin έγραψε:Ο δίσκος των KISS, Sonic Boom και αυτός από σήμερα πάνω στο radio μας.

Piperi...

Να συμπληρώσω... για λόγους promo... πάντα
Άβαταρ μέλους
By yoshinatsu
admin έγραψε:
yoshinatsu έγραψε:

Piperi...

Να συμπληρώσω... για λόγους promo... πάντα

Plaka kanw re, afou to promo CD gia sta8mous/periodika exei vgei edw kai meres!!
Perimena na sou steiloun ki esena :? De sou esteilan?
Ti SKATA? OLAKERO Greek KISS Army eime8a!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
By admin
#14903 To μόνο που έλαβα ήταν πρώτο τραγούδι.
Είμαι Αγγλία όμως για οικογενιακούς λόγους, και δεν ξέρω αν κάτι μου έχει σταλθεί γιατί λείπω 2 βδομάδες ήδη.

Επειδή όμως τον σταθμό τον ακούνε από όλο τον πλανήτη... σκέφτηκα πως αφού έχει διαρεύσει έτσι και αλλιώς... καλύτερα να τον ακούνε στον σταθμό... παρά να το κατεβάζουν.
Άβαταρ μέλους
By yoshinatsu
admin έγραψε:Επειδή όμως τον σταθμό τον ακούνε από όλο τον πλανήτη... σκέφτηκα πως αφού έχει διαρεύσει έτσι και αλλιώς... καλύτερα να τον ακούνε στον σταθμό... παρά να το κατεβάζουν.

:wink:
Ontws.

P.S. - PWS NOIW8EIS WS TO NEO MELOS TWN KISS??
Άβαταρ μέλους
By admin
#16485 Ήρθε ο καιρός να ζητήσετε να βάλουμε πάνω και κανα άλλο κομμάτι... για να δω και πόσο ακούτε το ραδιόφωνό μας.

Ζητείστε ότι θέλετε... για να ανανεωθεί λίγο η playlist μας!!! :)

:box:
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
StratosAce έγραψε:as mpei to getway απο hotter than hell ,to great experations απο destroy

Το getaway είναι απο το Dressed to Kill. :wink:
Άβαταρ μέλους
By StratosAce
PsychoHarry έγραψε:
StratosAce έγραψε:as mpei to getway απο hotter than hell ,to great experations απο destroy

Το getaway είναι απο το Dressed to Kill. :wink:

SORRY ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ getaway telio omos . νa μπει κανενα απο το mtv unpluged
Άβαταρ μέλους
By admin
StratosAce έγραψε:νa μπει κανενα απο το mtv unpluged

Έχουμε όλα του unplugged πάνω... μέχρι και unreleased τραγούδια όπως το spit για παράδειγμα από Revenge.
Άβαταρ μέλους
By admin
#18496 To KISS ραδιόφωνο εκπέμπει ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ εδώ και 1 χρόνο.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
admin έγραψε:To KISS ραδιόφωνο εκπέμπει ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ εδώ και 1 χρόνο.

Χρόνια του πολλά!!! :happy birthday:
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
#18504 KALO PRAMA TO KISS RADIO KAI DEN TO LEO MONO EGO ALA KAI
POLA ATOMA APO EDO !!! MIA FORA ENAS TO ANAFERE STO GERMANIKO KISS FORUM KAI PATHAN PLAKA TA ATOMA !!!
EGO PANTOS AKOUO TAKTIKA , AN KAI PREPEI NA OMOLOGISO POS YPIRXAN KAIROI
POU EPEZE ASTAMATITA !!!
OPOS KAI NA'XEI , POLIXRONO NA GINEI !!!
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
#18515 Να μας ζήσει το KISS Radio, ειδικά τώρα που κάθομαι σε νετκαφέ και ακούω συχνά!!

Πάντως να σας πω την αλήθεια είμαι σε μια φάση από το καλοκαίρι που καμιά φορά διαλέγω τραγούδια από KISS και όσο και να μου αρέσουν τα βαριέμαι, οπότε εμπιστεύομαι το ραδιόφωνό μας. Το είχα πάθει αυτό από το προηγούμενο καλοκαίρι που ξεκίνησα να πηγαίνω αβέρτα σε ζωντανά και είχα ένα κλικ πόρωση παραπάνω με όποιον έβλεπα αλλά μετά βγήκε το Sonic Boom. Τώρα με στρώνει μόνο το KISS Radio.
Άβαταρ μέλους
By PsychoHarry
#18525 Δεν θέλω να φανώ γκρινιάρης και αγνόμων για όλες τις προσπάθειες του Admin αλλά ειλικρινά και καλοπροαίρετα:Εχει λόγο ύπαρξης το KISS radio?Αν ακούει έστω και ένας (που όπως βλέπω ακούει) ΟΚ.Απλά ο καθένας φαντάζομαι ότι μπορεί όταν θέλει να βάλει σπίτι του όποιο κομμάτι θέλει.Στη χειρότερη υπάρχει και το Youtube.Απλά σαν σκέψη τα έγραψα αυτά...
By cycoalx
#18526 Αστο εκεί που είναι!! Εγω ώς "νέος" εδω τώρα το ανακάλυψα και το έχω σκίσει...όπως και η γυναίκα μου. Κατω τα χέρια από το Kiss Radio. Τι θ'ακουμε στη δουλειά?
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
cycoalx έγραψε:Τι θ'ακουμε στη δουλειά?

Και όχι μόνο. Και αφού ακούμε που ακούμε από το KISS Radio σε δουλειά, σχολή, σχολείο, νετκαφέ και τα σχετικά, το κρατάμε κάποιες φορές και για το σπίτι από συνήθεια. Έτσι κι αλλιώς οι συνδέσεις μας είναι πλέον αρκετά δυνατές για να σηκώνουν online ραδιόφωνο ταυτόχρονα με άλλες εργασίες μας. Και έχει κάποια demo που δεν υπάρχουν στη δισκοθήκη μου.

Προτείνω το Greektures of the Night να μπει κι αυτό στο ραδιόφωνο. Και από One Live Kiss νομίζω δεν υπάρχουν κομμάτια ενώ γενικότερα υπάρχουν σόλο δουλειές από όλα τα μέλη των KISS. Αυτά τα δύο προς το παρόν.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#18535 Συμφωνώ απόλυτα με Bart. One Live KISS επιβάλλεται να μπεί.
Άβαταρ μέλους
By admin
#18557 Θα γίνει μια προσθήκε περίπου 100 κομματιών για την ποικιλία που λέμε.
Καθώς έχουμε πλεον και τα live από alive 35 και Sonic Boom over Europe για να μεγαλώσει η λίστα.

Επιπλέον θα μπουν και κομμάτια απο άλλες διάφορες εκτελέσεις!!

Επίσης ο λόγος ύπαρξης είναι και ένα εργαλείο για κάθε KISSά που μπορεί να ακούσει οπουδήποτε KISS με πολλούς τρόπους.

Stay tuned!